Apartamentai ir vilos Makarskos rivjera

Apartamentai ir vilos Makarskos rivjera

APARTAMENTAI

Apartamentai Makarska Kroatija - Nuoma

VILOS SU BASEINU

Makarska Kroatijos vilų su baseinu nuoma

KAMBARIAI

Makarska Kroatija Kambarių nuoma

HOTELS

Paplūdimio viešbutis Makarska rivijera
MAKARSKA WEATHER

MAKARSKA KROATIJA

Makarskos miestas

augo aplink natūralų uostą, saugomą vaizdingoje Šv. Petro ir Osejavos kyšulio pusiasalio. Jis yra didžiausias ir vienintelis prieinamas uostas tarp Cetinos ir Neretvos žiočių. Tai saugus prieglobstis buriuotojams, piratams ir prekybininkams, o dabar turistams jachtos, burlaiviai ir ekskursijos laivai. Makarska yra Biokovo papėdėje (1762 m), kuri ją apsaugo nuo atšiauriausio žemyninio klimato ir sodrios Viduržemio jūros augalijos, švelnių žiemų, ilgos karštos vasaros su gaiviu vėjeliu. Saulė daugiau kaip 2750 valandų per metus, o oro temperatūra nuo birželio iki rugsėjo 20°C, aiškus vaizdas nuo birželio iki spalio būna aukštesnė nei 20°C. Smėlio paplūdimys, ilgas beveik 2 km ir jis buvo, ir vis dar atpažįstamas. Pėsčiųjų takai yra iškloti pušimis ir turizmo infrastruktūra, viešbučiai, apartamentai, vilos su baseinu, restoranai su gastronominiais patiekalais ir daugybė pramogų vaikams ir suaugusiems.
Robinson house Hvar Kroatija
ROBINSONO NAMAS

 

Automobilio nuoma ir pervežimas
RENT - A - CAR & TRANSFER
Apartamentai Makarska nuoma

Makarska Riviera - Geriausia vieta Jūsų poilsiui!

GERIAUSIA APGYVENDINIMAS MAKARSKA RIVIERA - BUTAI - VILOS SU POOLU - BUTAI JŪROS BŪDAI - VIEŠBUČIAI - VALTYS - PRABANGUS APGYVENDINIMAS - DRAUGIŠKI SAVININKAI - ĮGYVENDINAMA KAINA - KONTAKTAI
Apartamentai Makarska Riviera-Kroatija

APARTAMENTAI & VILOS MAKARSKA RIVIERA - KROATIJA

"Makarska Holiday Home"

yra kelionių agentūra, kurios specializacija yra prabangus privatus apgyvendinimas Makarskos Rivjeroje. Makarska Riviera yra garsus turistų miestelis Kroatijoje, žinomas dėl nuostabių ilgų smėlio paplūdimių ir skaidrių vandenų. Mūsų pasiūlymas yra įvairus pagal apgyvendinimo tipą ir kainą už klasę. Mes siūlome apartamentus privačiuose namuose prie jūros, prabangią vilą su baseinu ir viešbučiais , turime vilų ir apartamentų paplūdimyje ir kaimeliuose, esančiuose aukščiau Makarska. Visos mūsų vilos ir apartamentai yra gerai įrengti su visais patogumais maloniai šeimai atostogų, apgyvendinimo savininkai yra labai draugiški ir komunikabilūs, visada prieinami visiems jūsų poreikiai. Jei nuspręsite praleisti atostogas Makarskoje, tikimės, kad pasirinksite vieną iš mūsų apgyvendinimo vietų ir tikimės, kad pasimatysime.
Geriausi linkėjimai!

PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAS

Makarska paplūdimio butai, apartamentai Raos A6
Prabangi vila Makarska su baseinu, Vila Gojak
Vila Makarska su baseino nuoma
Poilsio namai Makarska Kroatijoje
Makarska luxury villa with pool, Villa Opačak
Makarska paplūdimio apartamentai, Apartamentai Tara
Prabangi vila su baseinu - Robinsono namas - Butai paplūdimyje - Viešbučiai - Kambariai
KO JŪS REIKĖJOTE APLANKYTI MAKARSKA
Malacological museum Makarska

MALAKOLOGINIS MUZIEJUS (pranciškonų vienuolyne) Makarska turi turtingą kultūrinį ir istorinį palikimą, tačiau ypatinga atrakcija yra malakologijos muziejus su įdomia ir unikalia Adrijos jūros ir jūros kolekcija. Jis laikomas vienu geriausių ir turtingiausių malacological muziejų pasaulyje.

Botanikos sodas Kotišina

BOTANIKOS SODAS "KOTIŠINA" Botanikos sodas yra kalnų šlaito pakrantės šlaituose virš Kotišinos kaimo, 350–500 aukštyje yra neatsiejama mano gamtos parko kalno dalis. Biokovo botanikos sodo „Kotišina“ paviršiuje rasta apie 300 laukinių augalų rūšių, būdingų Viduržemio jūrai iki kalnų, o kai kuriose vietose buvo pasodinta egzotika, žemės ūkio ir vaistinių augalų. Prie įėjimo į sodą, šalia uolos, yra didelės pilies sienos - XVII a. Įtvirtinimai, kurie daro įspūdį savo išvaizda.

SANCTUARY "VEPRIC" Kroatijos šventovė buvo įkurta 1908 m. Vyskupas dr. Jurajus Caricas (1867–1921), palaidotas bažnyčioje. Natūralus urvas ir visas kraštovaizdis su kalnais ir upelis, primenantis Lurdą, kur „Bl.Dj.Marija“ 1858 metai 18 kartų pasirodė „Bernadette Soubirous“. Šiame centre buvo pastatyta koplyčia su zakristija, altorius aikštėje, išpažintys, Kryžiaus stotys, namai dvasinėms pratyboms ir takai procesijoms. Jis buvo pastatytas naujame name šventovės ir atsitraukimo reikmėms. Dėl savo natūralaus grožio ir ramybės ši šventovė lankoma ištisus metus, o pagrindinės piligriminės dienos: rugsėjo 11 ir 25 dienomis, rugpjūčio 15, 7 ir 8 dienomis.

GAMTOS PARKAS „BIOKOVO“ pasižymi savitu kraštovaizdžio grožiu, didele laukinės gamtos įvairove ir daugybe geomorfologinių formų ir reiškinių (urvų, plyšių, smegduobių, austrių, duobė ...). Priklausomai nuo oro sąlygų ir vietovės aukščio vietovės yra padengtos Viduržemio jūros augalija iki pat kalno. Senuose buko, eglės ir pušies miškuose parke užfiksuota beveik 1 500 augalų rūšių, įskaitant daugybę endeminių ir reliktinių rūšių („Biokovo“ varpas, siaurų lapų paprastasis pelynas ir kt.). Daugybė roplių ir paukščių bei maždaug trisdešimt čia gyvenančių žinduolių rūšių stuburinis fauna turėtų paminėti doriką, šikšnosparnius, šerną, zomšą, mufloną ir vilką. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite skyrelyje „Park prirode biokovo“ www.biokovo.com

Ekskursijos Makarska Biokovo

Makarskos rivjera ir turizmas KroatijojeKROATIJOS TURIZMAS yra viena iš svarbiausių Kroatijos ekonomikos šakų. Turizmo istorija Kroatijoje siekia XIX a. Vidurį, maždaug 1850 m. Metus. Sėkmingai išvystyta iki šiol, o dabar Kroatija yra viena lankomiausių ir svarbiausių Viduržemio jūros turistų vietų. Šūkis, kuris reprezentuoja Kroatiją tarptautinėje turizmo rinkoje po Viduržemio jūros regiono, kokia ji buvo. Kroatija „Lonely Planet“ paskelbė geriausia turistų lankoma vieta 2005-aisiais, o „National Geographic Adventure“ žurnalas „Prolasio“ geriausiu kelionės tikslu 2006-aisiais metais. „Reuters“ paskelbė, kad pirmaujanti kelionių bendrovė „Travel Leaders“, parduodama JAV, Kroatija paskelbė savo aukščiausią tarptautinę paskirties vietą 2012 metams. Kroatija turtinga gamtos grožiu, salų iš kurių 1 244, nacionaliniai parkai, gamtos parkai, UNESCO saugomi paminklai kaip Diokletiano rūmai Splite, Trogirio ir Dubrovniko miestuose, Eufrazijos bazilika Poreče ir Šv. Jokūbo katedra. Šibenike, o didžiausias pranašumas prieš konkurenciją Adrijos jūros Kroatijos dalyje, apie kurią pranešama kaip Europos aplinkos agentūra, atliko 2010 m. ir antrąją švariausią jūrą Europoje. Švelnus Viduržemio jūros regiono klimatas su šiltomis vasaromis ir vidutiniškai šaltomis žiemomis skatina Kroatijos turizmą ir jo papildomą plėtrą. Kroatijos turistų pasiūlymas yra labai įvairus ir susideda iš jūrinio, ekskursijų, nardymo, kongresų, kultūrinio, ekologinio, kaimo, religinio, nuotykių, sveikatos, medžioklės ir žvejybos turizmo. Į turistinį pasiūlymą įeina keli kruizai motoriniais burlaiviais ir labai gerai išvystytas bei labiau išvystytas natūrizmas Robinsonas, kuris siūlo ne tik sausumą, bet ir buvimą vienišiame švyturyje, tokiame kaip Dubrovniko rifas ar Palagruza. Kiekvienas Kroatijos turistinis regionas atskirai kuria savo aplinką apibūdinantį pasiūlymą. Svarbiausi Kroatijos turistiniai regionai yra Istrija, Kvarneris, Dalmatija, Dubrovnikas ir salos palei pietinę Adrijos jūrą, Konavli Župa Dubrovnik, Dubrovnik sritis, Peljesac pusiasalis, Kroatija Zagrebas ir žemynas.

DALMACIJA yra didžiausias Kroatijos turizmo regionas, kuriame yra trys dideli turizmo centrai. Šiaurinė atkarpa yra trijų tūkstančių metų senumo Zadaro miestas Dalmatinėje, įsikūręs Splito ir Dubrovniko miestuose pietuose, kurių auganti senoji miesto dalis yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Be šių glasvnih turizmo centrų, esančių Dalmatijoje, yra mažesnių turizmo centrų, tokių kaip Sibenik, Trogir, Makarska, ir daugybės pakrantės gyvenviečių Sibenik, Zadar ir Makarska Riviera. Dalmatija, taip pat įsikūrusi ir keturi Kroatijos nacionaliniai parkai Paklenica, Krka, Kornati ir Mljet, daugybė speleologinių nardymo vietų ar lankytinų vietų. Dalmatija yra žinoma turizmo pasaulyje ir daugybėje salų. Šiaurinėje Dalmatijos dalyje, Kornati ir Dugi salose, yra ežeras, esantis 146 m aukščio uolos viduryje Krapanj Hvar centre, kaip garsiausia ir saulėčiausia Kroatijos Bračo sala su savo garsiuoju paplūdimiu Zlatni žiurkėmis, Solta ir Vis. Dalmatijos pietuose įsikūrė Korcula, Lastovo, Mljet ir Elaphite salos. Pusiasalis, esantis pietinėje Dalmatijos dalyje, yra svarbi Kroatijos turistų svaro dalis. Pusiasalyje yra didesnių kurortų, tokių kaip Ston, Orebic ar Trpanj, daugybė mažų gyvenviečių. Pusiasalyje gausu vynuogynų, o kaip savotiška atrakcija pusiasalyje yra kelias su daugybe vyno rūsių ir aukščiausios kokybės vynų.

MAKARSKA Visada buvo aplinkinio regiono, žinomo kaip Makarska Riviera, centras tiek administracine, tiek politine bei ekonomine prasme, taip pat kultūros, švietimo ir nuo dvidešimtojo amžiaus vidurio turizmo centras. Šiandien tai daugiau kaip 15 tūkst. Gyventojų turintis miestas, apimantis vaizdingus kaimus Biokovo kalno papėdėje, įskaitant Veliko Brdo, Puharići, Kotišina ir Makarą (iš kur kilęs Makarskos vardas). Makarska yra viena garsiausių turistų lankomų vietų Kroatijos pakrantėje, patraukli dėl savo gamtos ir gero klimato, turtinga turistinių objektų ir kupina svetingų šeimininkų. Iki šios dienos Makarska yra žinomas dėl smėlio paplūdimio, kuris yra beveik 2 kilometrų ilgio. Pėsčiųjų takai yra iškloti pušimis ir apsupti prabangių viešbučių, turizmo objektų ir gastronominių rojų. Čia yra daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Makarska yra žemiau Biokovo kalno (1762 m), kuris apsaugo jį nuo atšiauriausio žemyninio klimato ir yra atsakingas už turtingą Viduržemio jūros regiono augaliją, švelnias žiemas, ilgas, šiltas vasaras, kurias vėsina gaivus vėjas, vadinamas maestral. Makarskoje kasmet būna daugiau nei 2750 saulės spindulių, o oro temperatūra nuo liepos iki rugsėjo būna aukštesnė nei 20 ° C. Tais pačiais mėnesiais krištolo skaidrumo jūros temperatūra taip pat yra aukštesnė nei 20 ° C. Makarskos miestas augo aplink natūralų uostą, kurį saugo vaizdingas Sveti Petaro (Šv. Petro) pusiasalis ir Osejavos kyšulys. Tai yra vienintelis tokio tipo uostas tarp Cetina ir Neretva upių žiočių. Anksčiau ji teikė apsaugą ir saugų uostą audringu oru jūreiviams, piratams ir pirkliams, o dabar tą patį daro jachtos, burlaiviai ir turistiniai laivai. Tai prisidėjo prie jo vystymosi į prekybos uostą, ypač Osmanų ir Venecijos okupacijos metais. Šiandien yra kelto linija, kuri kelis kartus per dieną kursuoja iš Makarskos į Sumartiną Brač saloje. Vasaros mėnesiais uostas prisipildo jachtų ir turistinių laivų, o jaunimas sutraukia pagrindinę Kačić aikštę, mėgaudamiesi pramogomis ir kultūriniais pasirodymais. Įsibėgėjus nakčiai, Makarska tampa gyvesnė ir gyvesnė, o jos kavinės, restoranai ir diskotekos prisipildo. Geriausias būdas susipažinti su šio miesto istorija yra apsilankymas pranciškonų vienuolyne, kuris neseniai šventė savo 500 metų jubiliejų. Vienuolynas gali pasigirti paveikslėlių galerija, biblioteka, unikaliu malako loginiu muziejumi (skirtu moliuskų tyrimui ir išsaugojimui) bei Kalnų ir jūros institutu. Šv. Marko bažnyčia yra Kačiko aikštėje. Jos šiaurinėje pusėje yra: „Gojak“ galerija, esanti senajame mokyklos pastate, viešoji biblioteka, muzikos mokykla ir „Makarska Riviera“ radijo būstinė. Miesto muziejų galima rasti krantinėje, taip pat Šv. Filipo bažnyčią. Atnaujinta Šv. Petaro bažnyčia yra Šv. Petaro parke - vietoje, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į miestą, nuostabus Biokovo kalnas ir atvira jūra. Geografinė Makarskos padėtis yra 44° 17 '38' platumos ir 17° 1 '20' ilgumos, o tai yra maždaug Makarskos pakrantės šiaurės vakarų pusės centre.

LINKSMA IR NAKTINIS MAKARSKA
Makarska Naktinis gyvenimas ir vakarėliai

CLUB "PETAR PAN" yra visos nakties erdvė, skirta 1500 žmonių (dirba tik vasaros metu) po atviru dangumi, įsikūrusi netoli futbolo stadiono, ilgosios Rivos gale, Makarskoje - viename iš didžiausių Kroatijos turizmo kurortų ir naktinio gyvenimo centrų Adrijos jūros pakrantėje. „Petar Pan“ klubas švenčia 7 metų jubiliejų 2015 m. Sezonu. Programos politika: vietiniai pop, šokių ir liaudies dainininkai, namas, „RnB“ ir elektro tarptautiniai didžėjų svečiai. Tai labai lengva pasiekti Makarską automobiliu, autobusu, laivu ar net oru (Splito oro uostas). VIP lentelių rezervavimas iš anksto susitarus.

PAPLUDIMYS BAR "BUBA" Norėdami patirti beprotiškiausią vakarėlį Adrijos jūroje, turite apsilankyti bare „Bug“ Makarskoje. Įsikūręs palei krantą ant žvirgždo paplūdimio, naujai atnaujintas baras vyksta kiekvieną vakarą. Ryte yra puiki vieta mėgautis kavos puodeliu ir maudytis jūroje. Kai daugiau kaitina saulė, kaitina ir atmosfera „Buba“ bare. Popietės metu vyks laukinių šokių vakarėliai ir linksma valanda po renginio paplūdimyje. Vakare pasveikinti populiarūs didžėjai, grupės ir įvairūs koncertai. Neįtikėtina atmosfera yra kažkas, ką jūs turite patirti patys!

Makarskos paplūdimio vakarėlis

DEEP MAKARSKA be abejo, puikiausia komanda Adrijos jūroje - gilumoje, esančioje II oloje. Antrasis pasaulinis karas netoli jūros ir šią vasarą parengė programą, garantuojančią beprotišką linksmybę jums visiems, kad Makarska yra atostogų kelias. Patraukli ir unikali tik dėl savo vietos, „Deep“ duris atvers birželio 09 d. Ir didžiuojasi galėdama pranešti apie didelę vardo klubo muziką, kuri septintus metus iš eilės purtys klubo šokių aikštelę ir vėl bus integruota į „ga“. 10 populiariausių naktinių kelionių vietų 10 populiariausių. Giliai turistų vadovuose ir žurnalas turi puikiausio Adrijos jūros klubo reputaciją dėl to, kad jis yra oloje Osejava Makarska pusiasalyje ir prie jūros. Kadangi tokių gamtos vietų pasaulyje yra gana nedaug, nenuostabu, kad daugybė turistų ir kroatų savo beprotiškoms vasaros linksmybėms pasirinko Makarską ir klubą. Klubą sudaro dvi dalys, tačiau šie urvai su natūralia garso izoliacija skirti vakaroti iki ankstaus ryto ir graži atvira terasa, nukreipta į jūros pakrantę ir Hvaro bei Bračo salas. Terasa yra ideali vieta toms vasaros minios, kurios nemėgsta ir nori gurkšnoti kokteilius su jūros garsu ir miesto šviesomis.

Vasaros maskaradas Makarska Kroatija