Hotel Makarska z basenem - Villa Jadranka

Hotele Riwiera Makarska

Hotele Riwiera Makarska Makarska
Luxusowy boutique hotel na plaży, 3 pokoje + 3 suite & basen
Villa Jadranka jest doskonałym przykładem udanego połączenia tradycyjnego i nowoczesnego wzornictwa podzielone na 4 gwiazdki, które są doskonałym potwierdzeniem jakości usług i treści, że Villa oferuje swoim gościom. Luksusowe pokoje i śniadanie znajduje się przy plaży, w centrum miasta, znajduje się zaledwie 10 metrów od morza i 250 metrów od centrum miasta. Willa znajduje się odkryty basen i taras słoneczny z panoramicznym widokiem na morze i wyspy.
broj osoba

2-4

broj kreveta

2+2

do mora

10 m

do plaže

10 m

do centra

0 m

od 170 - 300 €
Luxusowy hotel nad morzem z basenem
Hotel Osejava znajduje się przy nadmorskiej promenadzie, w odległości zaledwie 30 m od plaży i 150 metrów od pięknego Rynku Głównego z kościołem. Luksusowe wnętrza, lokalizacji i jakości udogodnienia, idealne do wypoczynku, sportu. W pobliżu plaż, pięknych parków i szlaków turystycznych oraz okolicznych centów sportowych i boisk zachwyci tych zorientowanych sportu i rekreacji. Hotel posiada 45 pokoje i 5 apartamentów.
broj osoba

2+2

broj kreveta

2+2

do mora

30 m

do plaže

30 m

do centra

0 m

od 45 - 95 €
Hotel w centrum Makarskiej
Hotel Biokovo usytuowany jest w centrum Makarskiej, przy nabrzeżu, zaledwie 20 m od morza i 150 metrów od plaży. Przyjemny klimat, położenie i jakości udogodnienia, jest idealnym miejscem dla ludzi biznesu, sportowców i tych, którzy podróżują z pasji i zabawy.
broj osoba

2+2

broj kreveta

2+2

do mora

20 m

do plaže

100 m

do centra

100 m

od 47 - 133 €
Luksusowy hotel na plaży w miejscowości Gradac - Riwiera Makarska
Hotel Saudade oferuje eleganckie połączenie komfortu, doskonałych usług i doświadczenia Śródziemnego. Hotel położony jest w malowniczej miejscowości Gradac, w pobliżu centrum miasta, zaledwie kilka metrów od głównej plaży. Hotel jest idealnym miejscem dla osób pragnących aktywnego wypoczynku - pływanie, opalanie, wycieczki, zwiedzanie zabytków kulturalnych, historycznych i przyrodniczych. Hotel oferuje kulinarne na tarasie restauracji a la carte.
broj osoba

2+2

broj kreveta

2+2

do mora

20 m

do plaže

50 m

do centra

100 m

od 30 - 180 €