Wille z basenem Makarska

Wille z basenem Makarska

WILLE MAKARSKA

Riwiera Makarska domki z basenem

WILLE BAŠKA VODA

Domki letniskowe z baseneml Baska Voda Chorwacja

WILLE TUČEPI

Chorwacja Domki letniskowe z basenem Tucepi

WILLE HVAR

Chorwacja wyspa Hvar
MAKARSKA WEATHER

RIWIERA MAKARSKA

Miasto Makarska rosły wokół naturalnego portu chronionego malowniczym półwyspie św Piotra i Cape Osejava i jest największym i jedynym dostępny port między ujściem Cetina i Neretwy. To bezpieczna przystań i schronienie dla złej pogody żeglarzy, piratów i kupców, a teraz turystycznych jachtów, żaglówek i łodzi wycieczkowych. Makarska leży u podnóża masywu górskiego Biokovo (1762 m), który chroni ją przed ostrym klimatem kontynentalnym i bogatą roślinnością śródziemnomorską, łagodne zimy, długie gorące lato z orzeźwiający powiew wiatru.Słońce jest ponad 2750 godzin rocznie, a temperatura powietrza 20 ° C, od czerwca do września, widoczność od czerwca do października ma temperaturę powyżej 20°C. Piaszczysta plaża, długości prawie 2 km i była, i nadal rozpoznawalne. Chodniki wyłożone są sosny i obiektów turystycznych, hotele, apartamenty, wille z basenem, restauracje z specjałów gastronomicznych, i mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych.
Robinson dom Hvar
ROBINSON DOM

 

Rent a Car and Transfer
RENT - A - CAR & TRANSFER

Najlepsze wille z basenem na doskonały wypoczynek!

NAJLEPSZE ZAKWATEROWANIE W RIWIERZE MAKARSKIEJ - DOMKI Z BASENEM - APARTAMENTY Z BASENEM - APARTAMENTY BLISKO MORZA - HOTELE Z BASENEM - LUKSUSOWE ZAKWATEROWANIE - PRZYSTĘPNA CENA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WILLE Z BASENEM w RIWIERA MAKARSKA - CHORWACJA

"Makarska Holiday Home" to biuro podróży, które specjalizuje się w luksusowych kwater prywatnych w Riwierze Makarskiej. Riwiera Makarska słynie miejscowość turystyczna w Chorwacji, znany z pięknych długich, piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody. Nasza oferta jest tak różne od rodzaju zakwaterowania i wycenione na klasy. Oferujemy apartamenty w kwaterach prywatnych w pobliżu morza, luksusowej willi z basenem i hoteli, mamy wille i apartamenty na plaży oraz w miejscowościach powyżej Makarska. Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są dobrze wyposażone we wszystkie udogodnienia na przyjemny, rodzinny wypoczynek, właścicieli obiektów są bardzo przyjazne i komunikatywny, zawsze dostępne dla wszystkich Twoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje w Makarska, mamy nadzieję, że będzie można wybrać jedną z naszego mieszkania, a my czekamy na ciebie.
Z poważaniem!


LAST MINUTE OFERTA

Baška Voda willa z basenem, Willa Nikolina
Makarska Chorwacja wille z basenem, Willa Dani
Willa Makarska z basenem do wynajęcia
Podgora Chorwacja dom z basenem
Luksusowa willa Makarska z basenem, Willa Gojak
Riwiera Makarska dom z basenem, Willa Zavojane
Luksusowe wille z basenem - Dom Robinsona - Apartamenty na plaży - Hotele - Pokoje

CO TRZEBA ZABACZYĆ W MAKARSKA

Botanical Garden Kotišina

PALEOZOOLOGICZNYCH MUSEUM (w klasztorze franciszkanów) Makarska posiada bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne, ale szczególną atrakcją jest Muzeum paleozoologicznych z ciekawą i unikalną kolekcję od Adriatyku i morza. Jest uważany za jeden z najlepszych i najbogatszych muzeów paleozoologicznych na świecie.

OGRÓD BOTANICZNY "KOTIŠINA" Ogród Botaniczny znajduje się na nadmorskich zboczach zboczu góry nad miejscowością Kotišina, na wysokości 350-500 jest integralną częścią mojego charakteru parku góry. Na ogrodzie botanicznym powierzchni Biokovo Kotišina stwierdzono około 300 gatunków dzikich roślin typowych śródziemnomorskich w góry, a na niektórych obszarach zostały posadzone egzotyki, rolnych i ziół leczniczych. W pobliżu wejścia do ogrodu, obok urwiska, istnieje duża mury zamku - fortyfikacje z 17 wieku, który zachwyca swoim wyglądem.

SANKTUARIUM "VEPRIC" Chorwacki święty przybytek był zakładany w 1908 bp dr. Juraj Caric (1867-1921), który jest pochowany w kościele.Naturalnej jaskini i cały krajobraz wzgórz i potok uruchomione w Lourdes przypomina, gdzie rok Bl.Dj.Marija 1858 pojawił się 18 razy do Bernadette Soubirous. To centrum zbudowano kaplicę z zakrystii, ołtarz na placu, konfesjonały, stacje drogi krzyżowej, domu dla ćwiczeń duchowych i ścieżek na procesji. Został zbudowany w nowym domu na potrzeby sanktuarium i rekolekcje. Ze względu na swoje naturalne piękno i spokój tego sanktuarium odwiedzane jest przez cały rok, a głównymi dzień pielgrzymki: 11. i 25.III, 15 sierpnia, 7 i 8 września.

NATURA PARK "BIOKOVO" oznaczone charakterystycznym pięknem krajobrazu, wielkiej różnorodności przyrody i bogactwo form i zjawisk geomorfologicznych (jaskinie, pęknięcia, sinkholes, ostrygi, pit ...). W zależności od warunków pogodowych i sytuacji wysokościowej obszaru jest pokryta roślinnością śródziemnomorską Górę. Ze starymi lasami buk, jodła i sosna, park odnotował prawie 1500 gatunków roślin, w tym wiele endemicznych i reliktowych gatunków (Biokovo dzwon, wąskich liściach knapweed, itp.). Fauny kręgowców licznych gadów i ptaków, a około trzydziestu gatunków ssaków, które żyją tutaj należy wspomnieć polne myszki, nietoperze, dziki, kozice, muflony i wilk. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz www.biokovo.com

Makarska Chorwacja

Riwiera Makarska Wakacje w ChorwacjiCHORWACKA TURYSTYKA jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki chorwackiej. Historia turystyki w Chorwacji sięga połowy 19-szy wieku, w okresie około 1850 roku. roku. Pomyślnie rozwijać ten dzień, a teraz Chorwacja jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najważniejszych miejsc turystycznych w basenie Morza Śródziemnego. Slogan, który reprezentuje Chorwację na międzynarodowym rynku turystycznym po Morzu Śródziemnym, jak to było kiedyś. Lonely Planet Chorwacja ogłoszona najlepszą turystycznym dla 2005-gi lat, podczas gdy National Geographic Adventure Magazine Chorwacja prolasio najlepszym miejscem dla 2006-cie lat. Reuters poinformował, że przywódcy podróży, wiodąca firma turystyczna do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Chorwacja ogłosiła międzynarodowy najlepsze miejsce dla Europy w 2012 roku. roku. Chorwacja jest bogaty w naturalne piękno, wyspy z czego 1 244, parki narodowe, parki narodowe, zabytki chronione przez UNESCO Pałacu Dioklecjana w Split, Trogir i Dubrownik miasta, Bazylika Eufrazjana w Porec i Katedra św Jakuba w Szybeniku, a największą przewagę nad konkurencja w chorwackiej części Morza Adriatyckiego, które jest zgłaszane w Europejskiej Agencji Ochrony Środowiska, prowadzona 2.010-ta i sekundy najczystsze morze w Europie. I łagodny klimat śródziemnomorski w Chorwacji, z ciepłym latem i zimą umiarkowanie zimno, sprzyja chorwackiej turystyki i jej dodatkowy rozwój. Chorwacka oferta turystyczna jest bardzo zróżnicowany i obejmuje żeglarskie, wycieczki, nurkowanie, kongres, kulturalnych, ekologicznych, wiejskich, religijne, przygoda, zdrowie, polowania i turystyka rybacka. Oferta turystyczna obejmuje kilka rejsy zmotoryzowanych żaglowców i bardzo dobrze rozwinięte i bardziej rozwinięte naturyzm Robinson, którzy oprócz oferowania gruntów i pobyt na samotnej latarni jak Dubrownik rafy lub Palagružy. Każdy region turystyczny Chorwacji oddzielnie rozwija swoją ofertę, która charakteryzuje jego otoczenia. Najważniejsze regiony turystyczne są chorwackie Istria, Kvarner, Dalmacja, Dubrownik oraz wyspy wzdłuż południowego Adriatyku, Konavli Zupa Dubrovnik, Dubrovnik obszaru, Półwysep Pelješac, Chorwacja Zagreb i Continental.

DALMACJA Dalmacja jest największym regionem turystycznym w Chorwacji, w której znajdują się trzy duże centrum turystyczne. Północnej części jest trzy tysiące lat miasto Zadar w Dalmacji znajduje się miasto Splitu i Dubrownika na południu, którego rosnąca Stara część miasta znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Oprócz tych glasvnih ośrodki turystyczne znajdują się w Dalmacji mniejszych ośrodków turystycznych, takich jak Sibenik, Trogir, Makarska i wielu nadmorskich osiedli w Szybeniku, Zadar i Riwierze Makarskiej. W Dalmacji, również zlokalizowane i cztery Parki Narodowe Paklenica Chorwacji, Krka, Kornati i Mljet, wiele miejsc do nurkowania albo speleologiczne atrakcje. Dalmacja jest znany w świecie turystyki i jej liczne wyspy. W północnej Dalmacji, Kornati i Dugi wyspa z jeziora, usytuowanego na szczycie 146 metrowego klifu wysokiego w centrum Krapanj Hvar jako najbardziej znany i najbardziej słonecznej chorwackiej wyspie Brac z jego słynnej plaży Zlatni Rat, Solta i Vis. W południowej Dalmacji południowej rozliczane Korcula, Lastovo, Mljet i Wyspy Elafickie. Półwysep, położony w południowej Dalmacji, ważną częścią funta chorwackiej turystyki. Na półwyspie są większe ośrodki takie jak Ston, Orebic i Trpanj wielu małych osiedli. Półwysep obfituje w winnice i jako rodzaj atrakcji na półwyspie znajduje się droga z wielu piwnic i win najwyższej jakości.

MAKARSKA Miasto Makarska rosły wokół naturalnego portu chronionego malowniczym półwyspie św Piotra i Cape Osejava i jest największym i jedynym dostępny port między ujściem Cetina i Neretwy. To bezpieczna przystań i schronienie dla złej pogody żeglarzy, piratów i kupców, a teraz turystycznych jachtów, żaglówek i łodzi wycieczkowych. To przyczyniło się do jego rozwoju, w ważny port handlowy, zwłaszcza w czasie okupacji tureckiej i weneckiej. Dziś port prom kilka razy dziennie do Sumartin na wyspie. Makarska była zawsze w centrum Riwiery Makarskiej, politycznych, gospodarczych, kulturowych, a od połowy XX wieku, turystyki. Dzisiaj jest to miasto ponad 15 000 mieszkańców, który obejmuje malownicze wioski w góry Biokovo, Puharic Kotišina i najmniejszym z nich jest nazwa Makarska. Makarska jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na chorwackim wybrzeżu, atrakcyjny dla jego charakter i dobry klimat, bogata w atrakcje turystyczne i przyjaznych gospodarzy. Piaszczysta plaża, długości prawie 2 km i była, i nadal rozpoznawalne. Chodniki wyłożone są sosny i obiektów turystycznych, luksusowe hotele, restauracje z specjałów gastronomicznych, i mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych. Makarska leży u podnóża masywu górskiego Biokovo (1762 m), który chroni ją przed ostrym klimatem kontynentalnym i bogatą roślinnością śródziemnomorską, łagodne zimy, długie gorące lato z orzeźwiający powiew wiatru. Słońce jest ponad 2750 godzin rocznie, a temperatura powietrza 20 ° C, od czerwca do września, widoczność od czerwca do października ma temperaturę powyżej 20 ° C. Miasto Makarska rosły wokół naturalnego portu chronionego malowniczym półwyspie św Piotra i Cape Osejava i jest największym i jedynym dostępny port między ujściem Cetina i Neretwy. To bezpieczna przystań i schronienie dla złej pogody żeglarzy, piratów i kupców, a teraz turystycznych jachtów, żaglówek i łodzi wycieczkowych. To przyczyniło się do jego rozwoju, w ważny port handlowy, zwłaszcza w czasie okupacji tureckiej i weneckiej. Dziś port prom kilka razy dziennie do Sumartin na wyspie. W miesiącach letnich port pełen jachtów i statków turystycznych i Kacic placu w centrum miasta jest pełne młodych ludzi, którzy korzystają z rozrywki i wydarzeń kulturalnych. Kiedy noc jest długa, Makarska staje się żywsze i żywsze, a bary, restauracje i bary, dyskoteka, napełnić. Historia miasta najlepiej można wprowadzić w klasztorze franciszkanów, który obchodził 500 lat istnienia. Galeria sztuki klasztor, biblioteka, niepowtarzalny paleozoologicznych Muzeum i Instytut góry i morze. Na głównym placu jest kościół. Mark, na północnej stronie starej szkoły Gojak galerii, biblioteki publiczne, szkoły muzycznej i Riwiery Makarskiej radio. Na wybrzeżu jest Muzeum Miasta i św. Philip. Park St Petra znajduje się w St Peter, miejsce z pięknym widokiem na miasto, góry i morze wspaniałe. Leży na 43 ° 17 '38'' szerokości geograficznej i 17 ° 1 '20'' długości geograficznej wschodniej, niemal w środku pół północno Riwierze Makarskiej.

ROZRYWKA I ŽICIE NOCNE W MAKARSKA

Makarska Nightlife - Party

CLUB "PETAR PAN" jest otwarta całą noc miejsce powietrza dla 1500 osób (pracujących tylko w okresie letnim), położony w pobliżu stadionu piłkarskiego na końcu długiego Riva w Makarskiej, jednego z największych kurortów turystycznych Croatia˛s centrów i klubów nocnych na wybrzeżu Adriatyku. Petar Pan Klub obchodzi 7-lecie w sezonie 2015. polityki krajowej Program: pop, dance i śpiewaków ludowych, house, electro i międzynarodowych RnB gości DJ. Jego bardzo łatwo dotrzeć Makarska samochodem, autobusem, statkiem czy nawet samolotem (lotnisko Split). Rezerwacja na VIP Stoły wcześniejszym uzgodnieniu.

BEACH BAR "BUBA" Aby doświadczyć bardziej szalony imprezę na Adriatyku, należy odwiedzić Bar Bug w Makarskiej. Położony na wybrzeżu plaży šljunčanuoj, niedawno odnowiony bar happenning co noc. W godzinach porannych jest idealnym miejscem na filiżankę kawy, i pływanie w morzu. W większej ilości ciepła, tak eliminacjach słonecznych i atmoshpere w Buba Bar. W godzinach popołudniowych, dzikie imprezy taneczne i happy hour po imprezie Beach Party. Wieczorem, przytulny popularny DJ, zespoły i różne koncerty. Niesamowita atmosfera jest coś trzeba przeżyć samemu !.

DEAP MAKARSKA pewnością najlepsza drużyna w Adriatyku - Głębokie, znajduje się w jaskini w II. II wojna światowa, blisko do morza i latem tego roku przygotował program, który gwarantuje szaloną zabawę można wszystko, że Makarska jest ścieżka wakacje. Atrakcyjne i unikalne tylko dla lokalizacji, Głębokie otworzy swoje podwoje dla 09 czerwca i są dumą ogłasza wielki nazwa muzykę klubową, która na siódmy rok z rzędu, aby uścisnąć parkiecie klubu i ponownie włączone do ga s Top 10 najczęściej odwiedzanych nocny cel. Głęboko w przewodnikach turystycznych i magazyn ma opinię najlepszego klubu w Adriatyku, ze względu na fakt, że znajduje się w jaskini na półwyspie Osejava Makarska, w pobliżu morza. W takich naturalnych miejsc na świecie całkiem sporo, nie dziwi fakt, że wielu turystów i Chorwaci wybrali Makarska i klub dla ich szalonej zabawy latem. Klub składa się z dwóch części, ale te jaskinie z naturalnego wygłuszenia przeznaczone dla imprezować aż do wczesnych godzin porannych i pięknym tarasem z widokiem na morze i wybrzeże wyspy Hvar i Brac. Taras jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych letnie tłumy nie lubią i chcą sączyć drinki przy dźwiękach morza i światła miasta.