Makarska Chorvátsko vily s bazénom

Vily s Bazénom Makarska

VILY MAKARSKA

Vily s bazénom Makarska, Na prenájom

VILY BAŠKA VODA

Baska Voda Vily s bazénom Makarska na prenájom

VILY TUČEPI

Vily s bazénom,Tucepi Chorvátsko

VILY PODGORA

Vily s bazénom, Makarska riviera
MAKARSKA WEATHER

MAKARSKA RIVIERA

Mesto Makarska

rástlo okolo prírodného prístavu chráneného malebnom polostrove svätého Petra a Cape Osejava a je najväčší a jediný dostupný port medzi ústím Cetiny a Neretva. Je to bezpečné útočisko a úkryt za zlých poveternostných pirátmi námorníkov, a obchodníci, a teraz turistické jachty, plachetnice a výletných lodí. Makarska sa nachádza v podhorí pohoria Biokovo (1762 m), ktorý ju chráni pred drsné podnebie kontinentálne a bohatej stredomorskej vegetácie, mierne zimy, dlhé horúce letá s osviežujúci vánok. Slnko je viac ako 2750 hodín ročne a teplota vzduchu 20° C od júna do septembra, jasný pohľad od júna do októbra má teplotu nad 20° C. Piesočná pláž, dlhá takmer 2 km a to bolo, a stále rozpoznateľné. Chodníky sú lemované borovicami a turistických zariadení, hotely, apartmány, vily s bazénom, reštaurácia s gastronomickými špecialitami, a veľa zábavy pre deti i dospelých.
Robinzonský dom Hvar
ROBIZONSKY DOM

 

Rent a Car i Transfer
RENT - A - CAR & TRANSFER
Vily s bazénom pre Vašu ideálnu dovolenku!
NAJLEPŠIE UBYTOVANIE V MAKARSKEJ RIVIÉRE - VILY S BAZÉNOM - APARTMÁNY S BAZÉNOM - APARTMÁNY NA PLÁŽI - HOTELY S S BAZÉNOM - LUXUSNÉ UBYTOVANIE - NIZKA CENA - KONTAKTUJTE NÁS

VILY S BAZÉNOM MAKARSKA RIVIÉRA

"Makarska Holiday Home" je cestovná kancelária, ktorá sa špecializuje na luxusné ubytovanie v súkromí v Makarskej riviére. Makarská riviéra je známe turistické mesto v Dalmácii, známe pre svoje krásne dlhé piesočné pláže a čisté more. Naša ponuka je rozmanitá podľa typu ubytovania a ceny za triedu. Ponúkame byty v súkromnom ubytovaní v blízkosti mora, luxusná vila s bazénom a hotely, máme domy a byty na pláži a na dedinách nad Makarskou. Všetky naše rekreačné domy a byty sú dobre vybavené všetko vybavenie pre príjemnú rodinnú dovolenku, ubytovateľov sú veľmi priateľskí a komunikatívni, vždy k dispozícii pre všetky vaše potreby. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku v Makarskej, dúfame, že si vyberiete jeden z našich ubytovacích a tešíme sa na Vašu návštevu.

S pozdravom !

LAST MINUTE PONUKA

Baška Voda villa s bazénom, Villa Nikolina
Vila s bazénom Podgora Chorvátsko, Villa Dani
Vila Makarska s bazénom na prenájom
Ubytovanie Makarska Chorvátsko
Luxusná vila Makarska s bazénom, Villa Gojak
Villa Makarska s bazénom, Villa Zavojane
Luxusné vily s bazénom - Robinzonský dom - Plážové apartmány - Hotely - Izby
ČO JE POTREBNÉ K NAVŠTEVE V MAKARSKA
Botanical Garden Kotišina

MALAKOLOGICKÉ MÚZEUM (vo františkánskom kláštore) Makarska má bohaté kultúrne a historické dedičstvo, ale zvláštne atrakcií je Malakologické múzeum so zaujímavou a jedinečnú kolekciu z Jadranu a more. Je považovaný za jeden z najlepších a najbohatších Malakologické múzeí na svete.

Botanická záhrada Kotišina

BOTANICKA ZAHARADA "KOTIŠINA" Kotišina Biokovo Botanická záhrada sa nachádza na pobrežnej svahoch horského svahu nad obcou Kotišina, v nadmorskej výške 350 - 500 je neoddeliteľnou súčasťou mojej povahy hory parku. Na povrchu Biokovo botanická záhrada Kotišina nachádza asi 300 voľne žijúcich druhov rastlín typické stredomorské do hôr, a v niektorých oblastiach boli vysadené exotika, poľnohospodárske a liečivé byliny. Pri vchode do záhrady, vedľa útesu, tam je veľká hradná múru - opevnenia z 17. storočia, ktorý zaujme svojím vzhľadom.

SANCTUARY "VEPRIC" chorvátsky Lourdes svätyňa bola založená v roku 1908 Biskup Dr George Kinglet (1867-1921), ktorý je pochovaný v jaskyni svetištu.Prirodna a krajinu s rastlinami kopca, a na jar medzi nimi pripomína Lourdes, kde rok Bl.Dj.Marija 1858. objavil 18 krát na Bernadette Soubirous. Toto centrum je tiež kaplnka a sakristie, oltár na námestí, spovednice, krížová, domov duchovných cvičení, chôdza procesie. Podignutra nový dom pre svätyňu a ústup. Vzhľadom k tomu, jeho prírodné krásy a pokoj, toto miesto má veľmi dobrú návštevnosť v priebehu celého roka, a hlavné pútnické dni: 11. ï, 25.III, 15 VIII, 7 8 a IX.

PRÍRODNÉ PARK "BIOKOVO" Prírodný park Biokovo vyznačuje výraznou krásou svojej krajiny, veľké rozmanitosti voľne žijúcich živočíchov a bohatstvo geomorfologických foriem a javov (jaskyne, trhliny, sinkholes, ustrice, jamy ...). V závislosti na poveternostných podmienkach a nadmorskej výšky postavenie v oblasti je pokrytá vegetáciou Stredozemného na horu. So starými lesy buka, jedle a borovice, parku zaznamenala takmer 1500 druhov rastlín, vrátane mnohých endemických a reliktné druhy (Biokovo zvonu, úzke-leafed knapweed, atď). Fauna stavovcov z mnohých plazov a vtákov, a asi tridsať druhov cicavcov, ktorí žijú tu by sme sa mali spomenúť dormice, netopiere, diviak, kamzík, muflón a vlk. Ďalšie informácie nájdete v téme www.biokovo.com


Výlety Makarska riviera Chorvatsko

Makarská riviéra a cestovného ruchu v ChorvátskuCHORVÁTSKY CESTOVNÝ RUCH

je jedným z najdôležitejších odvetví chorvátskeho hospodárstva. História turistiky v Chorvátsku siaha až do polovice 19. storočia v období okolo roku 1850. rok. Úspešne rozvíjala až do dnešného dňa, a teraz Chorvátsko je jednou z najnavštevovanejších a najdôležitejších turistických destinácií Stredomoria. Slogan, ktorý predstavuje Chorvátsko na medzinárodnom trhu cestovného ruchu po Stredomorí, ako to kedysi bolo. Lonely Planet Chorvátsko vyhlásilo najlepšie turistickú destináciu pre 2005. rokov, zatiaľ čo National Geographic Adventure Magazine Chorvátsko prolasio najlepšie destináciou pre 2006. rok. Reuters oznámila, že Cestovné Leaders, predné cestovné spoločnosť pre predaj v Spojených štátoch, Chorvátsko vyhlásilo svoju medzinárodnú top destináciou pre Európu na rok 2012. rok. Chorvátsko je bohaté na prírodné krásy, ostrovy, z ktorých 1 244,, národné parky, prírodné parky, pamiatky chránené UNESCO ako Diokleciánovho paláca v Splite, Trogir a Dubrovník mesta, Eufraziova bazilika v Poreči a katedrály svätého Jakuba v Šibeniku, a najväčšia výhoda oproti súťaž v chorvátskej časti Jadranského mora, ktoré sú vykázané ako Európskej agentúry pre životné prostredie, vykonala 2010. a druhý najčistejšie more v Európe. A mierne stredomorské podnebie v Chorvátsku, s teplými letami a mierne chladné zimy, podporuje chorvátskeho cestovného ruchu a jeho ďalší rozvoj. Chorvátske turistické ponuka je veľmi rôznorodá a skladá sa z námorných, výlety, potápanie, kongresové, kultúrne, ekologické, dedinkami, náboženské, dobrodružné, zdravie, poľovníctva a rybolovu, turistiky. Turistická ponuka obsahuje niekoľko plavby na motorových plachetníc a veľmi dobre rozvinutú a rozvinutejšie naturizmu Robinson, ktorý sa okrem toho ponúka pozemky a pobyt na osamelej majáku ako Dubrovnik útesu alebo Palagruža. Každý Chorvátskeho turistického regiónu samostatne rozvíjať svoju ponuku, ktorá charakterizuje jeho prostredia. Najdôležitejšie Chorvátske turistické regióny sú Istria, Kvarner, Dalmácia, Dubrovnik a ostrovy pozdĺž južného Jadranu, Konovali Župa Dubrovnik, Dubrovnik oblasť, polostrov Pelješac, Chorvátsko Zagreb a Continental.

DALMÁCIA

Dalmácia je najväčším chorvátskom turistickým regiónom, v ktorom sú tri veľké turistické centrum. Severná časť je 3000 rok staré mesto Zadar v Dalmácii sa nachádza mesto Split a Dubrovník na juhu, ktorého rastúce stará časť mesta je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Okrem týchto glasvnih turistické strediská sa nachádzajú v Dalmácia menších turistických centier, ako je Šibeniku, Trogiru, Makarska a mnohých pobrežných osád v Šibeniku, Zadaru a Makarskú riviéru. V Dalmácii, tiež sa nachádza a štyri Chorvátske národné parky Paklenica, Krka, Kornati a Mljet, početné speleologickej potápanie lokality alebo zaujímavosti. Dalmácia je známa vo svete cestovného ruchu a jeho mnohých ostrovy. V severnej Dalmácii, Kornati a Dugi ostrov s jazerom sa nachádza v hornej časti 146 m vysokého útesu v centre Krapanj Hvar ako najslávnejšie a najslnečnejšie chorvátsky ostrov Brač s preslávenou pláž Zlatni rat, Šolta a Vis. V južnej Dalmácii juhu usadil Korčula, Lastovo, Mljet a Elafitské ostrovy. Polostrov, ktorý sa nachádza v južnej Dalmácii, dôležitá časť libry Chorvátskeho turistického. Na polostrove sú väčšie strediská, ako je Ston, Orebič alebo Trpanj mnohých malých sídiel. Peninsula oplýva viníc, a ako svojho druhu atrakciu na polostrove je cesta s mnohými vínnymi pivnicami a vína najvyššej kvality.

MAKARSKA

Mesto Makarska rástlo okolo prírodného prístavu chráneného malebnom polostrove svätého Petra a Cape Osejava a je najväčší a jediný dostupný port medzi ústím Cetiny a Neretva. Je to bezpečné útočisko a úkryt za zlých poveternostných pirátmi námorníkov, a obchodníci, a teraz turistické jachty, plachetnice a výletných lodí. To prispelo k jeho rozvoju v dôležitý obchodný prístav, najmä počas osmanskej a benátskej okupácie. Dnes Prístavisko trajektov niekoľkokrát denne po dobu Sumartin na ostrove. Makarska bola vždy centrom Makarskej riviéry, politické, ekonomické, kultúrne, a pretože strednej-dvadsiate storočie, cestovný ruch. Dnes je mesto s viac ako 15 000 obyvateľmi, ktoré zahŕňa malebnej dedinky v pohorí Biokovo, Puharic Kotišina a najmenej ktorý je názov Makarska. Makarska je jedným z najobľúbenejších turistických destinácií na chorvátskom pobreží, atraktívne pre jeho charakter a dobré klímu, bohaté na turistické zaujímavosti a priateľské hostiteľa. Piesočná pláž, dlhá takmer 2 km a to bolo, a stále rozpoznateľné. Chodníky sú lemované borovicami a turistických zariadení, luxusné hotely, reštaurácie s gastronomickými špecialitami, a veľa zábavy pre deti i dospelých. Makarska sa nachádza v podhorí pohoria Biokovo (1762 m), ktorý ju chráni pred drsné podnebie kontinentálne a bohatej stredomorskej vegetácie, mierne zimy, dlhé horúce letá s osviežujúci vánok. Slnko je viac ako 2750 hodín ročne a teplota vzduchu 20 ° C od júna do septembra, jasný pohľad od júna do októbra má teplotu nad 20° C. Mesto Makarska rástlo okolo prírodného prístavu chráneného malebnom polostrove svätého Petra a Cape Osejava a je najväčší a jediný dostupný port medzi ústím Cetiny a Neretva. Je to bezpečné útočisko a úkryt za zlých poveternostných pirátmi námorníkov, a obchodníci, a teraz turistické jachty, plachetnice a výletných lodí. To prispelo k jeho rozvoju v dôležitý obchodný prístav, najmä počas osmanskej a benátskej okupácie. Dnes Prístavisko trajektov niekoľkokrát denne po dobu Sumartin na ostrove. Počas letných mesiacov je prístav plný jácht a turistických lodí a Kacic námestí v centre mesta je plná mladých ľudí, ktorí požívajú zábavy a kultúrnych podujatí. Ako noc pokračuje, Makarska stáva živšie a živšie, a bary, reštaurácie a diskotéky bary vyplniť. História mesta možno najlepšie zaviesť v areáli františkánskeho kláštora, ktorý slávil 500 rokov existencie. Kláštor umelecká galéria, knižnica, unikátne Malakologické múzeum a Ústav hory a more. Na hlavnom námestí je kostol sv. Mark, na jeho severnej strane starej školy Gojak galérie, verejné knižnice, hudobné školy a Makarskej riviére rádio. Na pobreží je Mestské múzeum a kostol sv. Philip. Park Sv Petra sa nachádza v ulici Peter, miesto s krásnym výhľadom na mesto, nádherné hory a more. Leží na 43 ° 17 '38'' zemepisnej šírky a 17 ° 1 '20'' vd, takmer uprostred severozápadnej polovice Makarskej riviéry.

ZÁBAVA A NOČNI ŽIVOT V MAKARSKA
Apartmány v Makarskej, zábavu, párty a nočný život

CLUB "PETAR PAN" je nočný klub v open (pôsobí len v lete), sa nachádza v blízkosti futbalového štadióna na konci Riva v Makarskej, jedného z najväčších chorvátskych turistických destinácií známy pre jeho nočný život na Jadrane. Club sa môže ubytovať 1500 ľudí, Peter Pan Club oslavuje 7. výročie sezónu v roku 2015 Hudobný program: miestne pop, tanečné a pesničkári, dom, RnB & electro medzinárodnej DJ hostia. Veľmi ľahko sa dostanete Makarska, autom, autobusom, loďou alebo dokonca lietadlom (letisko Split). VIP Tabuľky rezerváciu dohodnuté.

BEACH BAR "BUBA" Ak chcete zažiť lajluđi stranu v Jadranskom mori musieť navštíviť Bar chrobáka v Makarskej. Nachádza sa na pobreží šljunčanuoj pláže, novo zrekonštruovaný bar s happenning každú noc. Počas dopoludnia je ideálne miesto pre vychutnať šálku kávy, a kúpanie v mori. Ako slnko ohrieva viac tak sezagrijava atmoshpere a bar Beetle. Počas popoludnia, divoké tanečné zábavy a šťastné hodiny po udalosti Beach Party. Noc privítala populárne DJs, kapely a rôzne koncerati.Nevjerojatno atmosféra je niečo, čo sa musí zažiť na vlastnej koži!

Makarska Chorvátsko plážová párty

DEAP MAKARSKA Deap Makarska určite najlepší tím na Jadrane - Deep, ktorý sa nachádza v jaskyni v II. Druhá svetová vojna, v blízkosti mora a tento rok v lete pripravil program, ktorý zaručuje šialený zábavu vám všetkým, že Makarska je cesta na dovolenku. Atraktívny a jedinečný práve pre jeho umiestnenie, bude Hlboká otvorí svoje dvere pre 09. Júna a sú potešením oznamuje veľké meno klubu hudbu, ktorá už siedmy rok v rade, aby otriasol tanečný parket klubu a re-vsunutý do Top 10 najnavštevovanejších GA s nočným určenia. Hlboko v turistických sprievodcoch a časopis má povesť ako najlepší klub v Jadranskom mori vzhľadom k tomu, že sa nachádza v jaskyni na polostrove Osejava Makarska, a neďaleko mora. Ako taký prírodných lokalít na svete celkom dosť, to nie je prekvapujúce, že mnoho turistov a Chorvátov vybral Makarska a klub pre ich bláznivé letné zábavy. Klub sa skladá z dvoch častí, ale tieto jaskyne s prírodným odhlučnením výhradne na párty až do skorých ranných hodín a krásne otvorenou terasou s výhľadom na pobreží mora a ostrovy Hvar a Brač. Terasa je ideálnym miestom pre všetky tie letné davy nepáči a chcú popíjať koktaily so zvukom mora a svetlá mesta.

Maškaráda Makarska Chorvátsko