Vila Makarska s bazénem

Vily Makarska s bazénem

VILY MAKARSKA

Vila s bazénem Makarska Chorvatsko - Pronájem

VILY BAŠKA VODA

Baška Voda Chorvatsko Vily s bazénem k pronájmu

VILY TUČEPI

Rekreační dům s bazénem - Tučepi Chorvatsko

VILY PODGORA

Chorvatsko luxusní vila s bazénem Podgora
POČASÍ MAKARSKA

MAKARSKÁ RIVIÉRA

Město Makarska vyrostl kolem přírodního přístavu chráněného malebným poloostrovem Svatý Petr a mysem Osejava a je největším a jediným dostupným přístavem mezi ústím Cetiny a Neretvy. Je to bezpečné útočiště a útočiště pro námořníky za špatného počasí, piráty a obchodníky a nyní turistické jachty, plachetnice a výletní lodě. Makarska se nachází na úpatí Biokova (1762 m), které ji chrání před drsným kontinentálním klimatem a bohatou středomořskou vegetací, mírnými zimami, dlouhými horkými léty s osvěžujícím vánkem. Slunce je více než 2750 hodin ročně a teplota vzduchu 20°C od června do září, volný výhled od června do října má teplotu nad 20°C. Písečná pláž, dlouhá skoro 2 km a byla, a stále rozpoznatelný. Chodníky lemují borovice a turistická zařízení, hotely, apartmány, vily s bazénem, restaurace s gastronomickými specialitami a spoustou zábavy pro děti i dospělé.
Robinsonův dům Hvar
ROBINSONŮV DŮM

 

Rent a Car and Transfer
RENT-A-CAR & TRANSFER
Špičková vila s bazénem pro vaši perfektní dovolenou!
NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ NA MAKARSKÉ RIVIÉŘE - VILKY S BAZÉNEM - APARTMÁNY S BAZÉNEM - APARTMÁNY U MOŘE - HOTELY S BAZÉNEM - LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ - DOSTUPNÁ CENA - KONTAKTUJTE NÁS

VILY S BAZÉNEM na MAKARSKÉ RIVIÉŘE - CHORVATSKO

"Makarska Holiday Home" je cestovní kancelář, která se specializujena luxusní ubytování v soukromí na Makarské riviéře. Makarská riviéra je známé turistické město v Chorvatsku, známé pro své krásné dlouhé písečné pláže a průzračnou vodu. Naše nabídka se liší podle typu ubytování a ceny za třídu. Nabízíme apartmány v soukromém ubytování v blízkosti moře, luxusní vilu s bazénem a hotely, máme vily a apartmány na pláži a v vesnice nad Makarskou. Všechny naše vily a apartmány jsou dobře vybaveny veškerým vybavením pro příjemnou rodinnou dovolenou, majitelé ubytování jsou velmi přátelští a komunikativní, vždy k dispozici pro všechny vaše potřeby. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Makarské, doufáme, že si vyberete jedno z našich ubytování a těšíme se na vás.

S pozdravem!

NABÍDKA LAST MINUTE

Baška Voda villa with pool, Villa Nikolina
Villa with pool Makarska Croatia, Villa Dani
Makarska villa with pool rental
Makarska Croatia holiday rental
Luxury villa Makarska with pool, Villa Gojak
Croatian villas with pool, Makarska Villa Zavojane
Luxusní vila s bazénem - Robinsonův dům - Apartmány na pláži - Hotely - Pokoje
ČO JE POTREBNÉ K NAVŠTEVE V MAKARSKA
Malakologické muzeum Makarska

MALAKOLOGICKÉ MÚZEUM (vo františkánskom kláštore) Makarska má bohaté kultúrne a historické dedičstvo, ale zvláštne atrakcií je Malakologické múzeum so zaujímavou a jedinečnú kolekciu z Jadranu a more. Je považovaný za jeden z najlepších a najbohatších Malakologické múzeí na svete.

Botanická zahrada Makarska

BOTANICKA ZAHARADA "KOTIŠINA" Botanická zahrada se nachází na pobřežní svazích horského svahu nad obcí Kotišina, v nadmořské výšce 350-500 je nedílnou součástí mého přírodního parku hory. Na povrchu Biokovo botanické zahrady Kotišina nachází asi 300 druhů planě rostoucích rostlin typických pro Středomoří do hor, a v některých oblastech byly vysazeny exotické, zemědělské a léčivé byliny. U vstupu do zahrady, vedle útesu, tam je velká hradní zdi - opevnění z 17. století, který zaujme svým vzhledem.

SVATYNĚ "VEPRIC" chorvatské poutní byl založen v roce 1908 biskupem dr. Juraj Caric (1867-1921), který je pohřben v kostele. Přírodní jeskyně a celá krajina s kopce a potoka spuštěn připomínající Lourdes, kde Bl.Dj.Marija roce 1858 se objevil 18 krát Bernadette Soubirous. Toto centrum byla postavena kaple s sakristie, oltář na náměstí, zpovědnice, křížová cesta, domov pro duchovní cvičení, a stezky pro procesí. Byl postaven v novém domě pro potřeby svatyně a ústupu. Vzhledem k jeho přírodní krásy a klidu Tato svatyně je navštívil v průběhu celého roku, a Hlavní pouť dny: 11. a 25.III 15. srpna, 7 a 8. září.

PŘÍRODNÍ PARK "BIOKOVO" poznamenán výrazným krásou své krajiny, velké rozmanitosti volně žijících živočichů a bohatství geomorfologických forem a jevů (jeskyně, trhliny, závrty, ústřice, povrchových ...). V závislosti na povětrnostních podmínkách a nadmořské výšky pozici plochy je pokryta vegetací Středozemního moře na horu. Se starými lesy buk, jedle a borovice, park zaznamenal téměř 1500 druhů rostlin, včetně mnoha endemických a reliktních druhů (Biokovo zvonu, úzký-listoval plevel, atd.). Obratlovců fauna mnoha plazů a ptáků, a asi třicet druhů savců, kteří žijí tady bychom se měli zmínit dormice, netopýry, divočák, kamzík, muflonů a vlk. Další informace naleznete v části "Park prirode Biokovo" www.biokovo.com

Výlety Biokovo Makarska Chorvatsko

Makarská riviéra a cestovní ruch v ChorvatskuCHORVATSKÝ CESTOVNÍ RUCH

je jedním z nejdůležitějších odvětví chorvatského hospodářství. Historie turistiky v Chorvatsku sahá až do poloviny 19. století v období kolem roku 1850. rok. Úspěšně rozvíjela až do dnešního dne, a nyní Chorvatsko je jednou z nejnavštěvovanějších a nejdůležitějších turistických destinací Středomoří. Slogan, který představuje Chorvatsko na mezinárodním trhu cestovního ruchu po Středomoří, jak to kdysi bylo. Lonely Planet Chorvatsko vyhlásilo nejlepší turistickou destinaci pro 2005. let, zatímco National Geographic Adventure Magazine Chorvatsko prolasio nejlepší destinací pro 2006. rok. Reuters oznámila, že Cestovní Leaders, přední cestovní společnost pro prodej ve Spojených státech, Chorvatsko vyhlásilo svou mezinárodní top destinací pro Evropu na rok 2012. rok. Chorvatsko je bohaté na přírodní krásy, ostrovy, z nichž 1 244, národní parky, přírodní parky, památky chráněné UNESCO jako Diokleciánova paláce ve Splitu, Trogir a Dubrovník města, Eufraziova bazilika v Poreči a katedrály svatého Jakuba v Šibeniku, a největší výhoda oproti soutěž v chorvatské části Jaderského moře, které jsou vykázány jako Evropské agentury pro životní prostředí, provedla 2010. a druhý nejčistší moře v Evropě. A mírné středomořské klima v Chorvatsku, s teplými léty a mírně chladné zimy, podporuje chorvatského cestovního ruchu a jeho další rozvoj. Chorvatské turistické nabídka je velmi různorodá a skládá se z námořních, výlety, potápění, kongresové, kulturní, ekologické, vesnicka, náboženské, dobrodružné, zdraví, myslivosti a rybolovu, turistiky. Turistická nabídka obsahuje několik plavby na motorových plachetnic a velmi dobře rozvinutou a rozvinutější naturismu Robinson, který se kromě toho nabízí pozemky a pobyt na osamělé majáku jako Dubrovnik útesu nebo Palagruža. Každý Chorvatského turistického regionu samostatně rozvíjet svou nabídku, která charakterizuje jeho prostředí. Nejdůležitější Chorvatské turistické regiony jsou Istrie, Kvarner, Dalmácie, Dubrovnik a ostrovy podél jižního Jadranu, Konavli Župa Dubrovnik, Dubrovnik oblast, poloostrov Pelješac, Chorvatsko Zagreb a Continental.

DALMÁCIE

Dalmácie je největším chorvatském turistickým regionem, ve kterém jsou tři velké turistické centrum. Severní část je tři tisíce let staré město Zadar v Dalmácii se nachází město Split a Dubrovník na jihu, jehož rostoucí stará část města je na seznamu světového dědictví UNESCO. Kromě těchto glasvnih turistická střediska se nacházejí v Dalmácie menších turistických center, jako je Šibeniku, Trogiru, Makarska a mnoha pobřežních osad v Šibeniku, Zadaru a Makarskou riviéru. V Dalmácii, také se nachází a čtyři Chorvatské národní parky Paklenica, Krka, Kornati a Mljet, četné speleologické potápění lokality nebo zajímavosti. Dalmácie je známá ve světě cestovního ruchu a jeho mnoha ostrovy. V severní Dalmácii, Kornati a Dugi ostrov s jezerem se nachází v horní části 146 m vysokého útesu v centru Krapanj Hvar jako nejslavnější a nejslunnější chorvatský ostrov Brač s proslulou pláž Zlatni rat, Šolta a Vis. V jižní Dalmácii jihu usadil Korčula, Lastovo, Mljet a Elafitské ostrovy. Poloostrov, který se nachází v jižní Dalmácii, důležitá část libry Chorvatského turistického. Na poloostrově jsou větší střediska, jako je Ston, Orebič nebo Trpanj mnoha malých sídel. Peninsula oplývá vinic, a jako svého druhu atrakci na poloostrově je cesta s mnoha vinnými sklepy a vína nejvyšší kvality.

MAKARSKA

Město Makarska rostlo kolem přírodního přístavu chráněného malebném poloostrově svatého Petra a Cape Osejava a je největší a jediný dostupný port mezi ústím Cetiny a Neretva. Je to bezpečné útočiště a úkryt za špatných povětrnostních piráty námořníků, a obchodníci, a nyní turistické jachty, plachetnice a výletních lodí. To přispělo k jeho rozvoji v důležitý obchodní přístav, zejména během osmanské a benátské okupace. Dnes Přístaviště trajektů několikrát denně po dobu Sumartin na ostrově. Makarska byla vždy centrem Makarské riviéry, politické, ekonomické, kulturní, a protože střední-dvacáté století, cestovní ruch. Dnes je město s více než 15 000 obyvateli, které zahrnuje malebné vesničky v pohoří Biokovo, Puharic Kotišina a nejméně který je název Makarska. Makarska je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací na chorvatském pobřeží, atraktivní pro jeho povahu a dobré klima, bohaté na turistické zajímavosti a přátelské hostitele. Písečná pláž, dlouhá téměř 2 km a to bylo, a stále rozpoznatelné. Chodníky jsou lemovány borovicemi a turistických zařízení, luxusní hotely, restaurace s gastronomickými specialitami, a spoustu zábavy pro děti i dospělé. Makarska se nachází v podhůří pohoří Biokovo (1762 m), který ji chrání před drsné podnebí kontinentální a bohaté středomořské vegetace, mírné zimy, dlouhé horké léta s osvěžující vánek. Slunce je více než 2750 hodin za rok a teplota vzduchu 20°C od června do září, jasný pohled od června do října má teplotu nad 20°C. Město Makarska rostlo kolem přírodního přístavu chráněného malebném poloostrově svatého Petra a Cape Osejava a je největší a jediný dostupný port mezi ústím Cetiny a Neretva. Je to bezpečné útočiště a úkryt za špatných povětrnostních piráty námořníků, a obchodníci, a nyní turistické jachty, plachetnice a výletních lodí. To přispělo k jeho rozvoji v důležitý obchodní přístav, zejména během osmanské a benátské okupace. Dnes Přístaviště trajektů několikrát denně po dobu Sumartin na ostrově. Během letních měsíců je přístav plný jachet a turistických lodí a Kacic náměstí v centru města je plná mladých lidí, kteří požívají zábavy a kulturních akcí. Jak noc pokračuje, Makarska stává živější a živější, a bary, restaurace a diskotéky bary vyplnit. Historie města lze nejlépe zavést v areálu františkánského kláštera, který slavil 500 let existence. Klášter umělecká galerie, knihovna, unikátní Malakologické muzeum a Ústav hory a moře. Na hlavním náměstí je kostel sv. Mark, na jeho severní straně staré školy Gojak galerie, veřejné knihovny, hudební školy a Makarské riviéře rádio. Na pobřeží je Městské muzeum a kostel sv. Philip. Park Sv. Petra se nachází v ulici Peter, místo s krásným výhledem na město, nádherné hory a moře. Leží na 43 ° 17 '38'' zeměpisné šířky a 17 ° 1 '20'' vd, téměř uprostřed severozápadní poloviny Makarské riviéry.

ZÁBAVA A NOČNI ŽIVOT V MAKARSKA
Noční život a párty v Makarské

CLUB "PETAR PAN" je celou noc pod širým nebem místo pro 1500 osob (v provozu pouze v létě), se nachází v blízkosti fotbalového stadionu na konci dlouhého Riva v Makarské, jednoho z největších turistických středisek Croatia˛s a noční život centra na pobřeží Jaderského moře. Petar Pan Club slaví 7. výročí v sezóně 2015. politice program: domácí pop, taneční a lidových zpěváků, dům, RnB & electro DJ mezinárodních hostů. Jeho velmi snadné dosáhnout Makarska autem, autobusem, lodí nebo dokonce letecky (letiště ve Splitu). VIP Tabulky Výhrada k předchozí domluvě.

BEACH BAR "BUBA" Chcete-li zažít lajluđi stranu v Jaderském moři muset navštívit Bar brouka v Makarské. Nachází se na pobřeží šljunčanuoj pláže, nově zrekonstruovaný bar s happenning každou noc. Během dopoledne je ideální místo pro vychutnat šálek kávy, a koupání v moři. Jak slunce ohřívá více tak sezagrijava atmoshpere a bar Beetle. Během odpoledne, divoké taneční zábavy a šťastné hodiny po události Beach Party. Noc uvítala populární DJs, kapely a různé koncerati.Nevjerojatno atmosféra je něco, co se musí zažít na vlastní kůži!

Plážová párty Makarska - Chorvatsko

DEEP MAKARSKA určitě nejlepší tým v Jaderském moři - Hluboká, který se nachází v jeskyni v II. Druhá světová válka, v blízkosti moře a letos v létě připravila program, který zaručuje bláznivou zábavu vám všechno, Makarska je cesta dovolenou. Atraktivní a jedinečný právě pro svou polohu, Hluboko otevře své dveře pro 09. června a jsou hrdí na to, oznamujeme, velký název klubu hudbu, která bude již sedmý rok v řadě, aby třást taneční parket klubu a re-začleněn do ga s Top 10 nejnavštěvovanějších noční cíl. Hluboko v turistických průvodců a časopisu má pověst jako nejlepší klub na Jadranu vzhledem k tomu, že se nachází v jeskyni na poloostrově Osejava Makarska, a blízko moře. Jako takové přírodních lokalit na světě, docela dost, to není překvapující, že mnoho turistů a Chorvaté si vybrali Makarska a klub pro své bláznivé letní zábavu. Klub se skládá ze dvou částí, ale tyto jeskyně s přirozenou zvukovou izolací určeny pro párty až do časných ranních hodin a nádherné otevřené terase s výhledem na moře a ostrovy Hvar a Brač. Terasa je ideálním místem pro všechny ty letní davy nelíbí a chtějí popíjet koktejly se zvukem moře a světla města.

Letní maškarní Makarska Chorvatsko