Hotel Osejava Makarska

Hotel Osejava

Hotely v Makarské Hotel Osejava
Informace

Hotel OSEJAVA / se nachází na městské promenádě u moře pouhých 30 m od pláže a 150 m od krásného hlavního náměstí s kostelem. Díky útulnému prostředí, poloze a kvalitnímu vybavení je ideální pro obchodníky, sportovce i ty, kteří cestují za vášní a potěšením. V blízkosti pláže, rozlehlých parků a turistických stezek na poloostrově Sv. Petr a Osejava, stejně jako městská sportoviště, se budou radovat ze sportovně-rekreačně orientovaných...

Více informací

Tento 4hvězdičkový hotel ve svých 45 pokojích a 5 apartmá s architekturou, fotografiemi a designem nenápadně přináší ducha Dalmácie a Středomoří. Textura kamenné zdi a patina starých dveří hospody, květiny popínavé rostliny, oblečení na sušičce. Pokoje i interiér celého hotelu se tak stávají malými městskými vinětami dalmatské architektury. Pokud jste se rozhodli strávit svou dovolenou v Makarské, doufáme, že si vyberete náš hotel a těšíme se na Váš příjezd. Personál hotelu Osejava
SLUŽBY: Recepce (24h), úschovna zavazadel, pokojová služba, konferenční místnosti / banketové prostory, praní prádla, žehlení prádla, směnárna, leštění bot, obědové balíčky, půjčovna aut, přepážka s turistickými informacemi, fax / kopírka.
SPORTOVNÍ VYBAVENÍ: Hotel Osejava se nachází pouhých 50 metrů od Městského sportovního centra s bazénem, fotbalovými, ragbyovými, basketbalovými, házenkářskými a atletickými kurty, tenisovými kurty a malými sportovišti. Jste-li příznivci paraglidingu, horolezectví, horolezectví, horských kol, trekkingu (cyklistiky), speleologie, plachtění, potápění a další aktivní dovolené, můžete snadno najít potřebné informace na stránkách turistického sdružení Makarska.
SEMINÁŘE A PŘEDNÁŠKY: Možnost pořádání seminářů, předchozích a různých prezentací v Hotelu Osejava.
EXKURZE: Split (61 km) Dubrovnik (151 km), Přírodní park Biokovo (6 km), řeka Cetina / rafting (30 km), ostrov Brač (15 km), ostrov Hvar (38 km), ostrov Korčula (57 km), Medžugorje, BiH (69 km), Mostar, BiH ( 90 km) a mnoho dalších.
POKOJE: Ubytování nabízí 45 pokojů s výhledem na moře, město Makarska nebo park Osejava, podle kterého byl hotel pojmenován. Všechny pokoje mají telefon s přímou volbou, satelit / TV, mini bar, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, TWC, vysoušeč vlasů a klimatizaci pro chlazení a topení. Vyberte si mezi ubytováním se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí a typem ubytování:Hotel "OSEJAVA"
Dvoulůžkový pokoj / 2 + 0 osob / výhled do parku
1 Postele s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi, Pokoj s výhledem do parku, Wi-Fi zdarma, Satelitní TV, Minibar, Povlečení Premium, Soukromá koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma a fén, Trezor, Pracovní stůl a žehlička / žehlicí prkno (na vyžádání), klimatizace, vytápění a denní údržba, Musíte vědět - přistýlky / přistýlky nejsou k dispozici, kouření není povoleno, domácí zvířata nejsou povolena.
cena se snídaní
od 38 €
Hotel "OSEJAVA"
Dvoulůžkový pokoj / 2 + 0 osob / balkon / výhled do parku
1 Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi, Pokoj s balkónem a výhledem do parku, Wi-Fi zdarma, Satelitní programy, Minibar, Luxusní ložní prádlo, Koupelna – soukromá koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma a fén, Trezor, Psací stůl a Žehlička/Žehlící prkno, Klimatizace, Topení a denní údržba, Musíte vědět - přistýlky / přistýlky nejsou k dispozici, Kouření není povoleno, Domácí zvířata nejsou povolena.
cena se snídaní
od 42 €
Hotel "OSEJAVA"
Dvoulůžkový pokoj / 2+0 osob / výhled na moře
1 manželská postel King nebo oddělené postele, Pokoj s výhledem na moře a bez balkónu, Wi-Fi zdarma, Satelitní programy, Minibar, Povlečení Premium, Koupelna – soukromá koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma a fén, Trezor, Psací stůl a Žehlička / žehlicí prkno (na vyžádání) ), klimatizace, topení a denní údržba, Musíte vědět - přistýlky / přistýlky nejsou k dispozici, kouření není povoleno, domácí zvířata nejsou povolena.
cena se snídaní
od 46 €
Hotel "OSEJAVA"
Dvoulůžkový pokoj / 2 + 0 osob / balkon / výhled na moře
1 manželská postel King nebo oddělené postele, Pokoj s výhledem na moře, Balkon, Wi-Fi zdarma, Satelitní programy, Minibar, Povlečení Premium, Koupelna – soukromá koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma a fén, Trezor, Psací stůl a Žehlička / žehlicí prkno (na vyžádání) ), klimatizace, topení a denní údržba, Musíte vědět - přistýlky / přistýlky nejsou k dispozici, kouření není povoleno, domácí zvířata nejsou povolena.
cena se snídaní
od 50 €
Hotel "OSEJAVA"
Suite / 2+2 osoby / balkon / výhled na moře
1 manželská postel King a 1 rozkládací pohovka, Pokoj s výhledem na moře, Obývací pokoj, Sauna, Wi-Fi zdarma, Satelitní programy, Minibar, Ložní prádlo Premium, Koupelna – soukromá koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma a fén, Trezor, Psací stůl a žehlička/žehlička strava (na vyžádání), Klimatizace, topení a denní údržba, Musíte vědět - přistýlky / přistýlky nejsou k dispozici, Kouření zakázáno, Domácí zvířata nejsou povolena.
cena se snídaní
od 74 €

CENY ZA LŮŽKO A SNÍDANĚ NA OSOBU DENNĚ

CENA ZA OSOBU: Minimální délka pobytu od 4.7.2020. do 21.8.2020. je 7 dní. V ostatních případech je minimální délka pobytu 3 dny. Doplatek na jednorázové použití je 50 %. Příplatek za krátkodobý pobyt je 30 %. Děti do 3 let bez služby zdarma, děti 3-12 let platí 50 % na přistýlce. Osoby starší 12 let platí plnou cenu.
CENA ZAHRNUJE: Snídaně, klimatizace, povlečení, ručníky, parkování a úklid. Pro více informací nás kontaktujte.
TURISTICKÁ DAŇ: Daně se platí za osobu a den ve výši 1,50 EUR pro dospělé od 1. 6. do 30. 9. a 1,10 EUR do 31.05. a od 01.10. Děti od 12 do 18 let platí 50 % z pobytové taxy, děti do 12 let. Děti do 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy.
DALŠÍ PŘÍPLATKY: Polopenze 30 € na osobu a den, dětská postýlka 10 € na den, garáž 8,00 - 15,00 € na den.
PLATEBNÍ PODMÍNKY: Pro zajištění rezervace je nutné uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny rezervace. Zbytek částky je třeba uhradit do 7 dnů před příjezdem. Náklady bankovního odesílatele a banky příjemce nese odesílatel v plném rozsahu.
POZNÁMKA: Po provedení platby za rezervaci vám doručíme správnou adresu a další dokumenty. Z bezpečnostních důvodů nejsme schopni vydat informace o cestovních dokladech předem. Děkujeme za pochopení.
CHECK IN: Host může vstoupit do ubytovací jednotky po 14:00 hodin / odpoledne, CHECK OUT: Host musí opustit ubytovací jednotku do 10:00 hodin / dopoledne
NOTE: Pro více informací viz "PODMÍNKY REZERVACE".

- REZERVACE & ŽÁDOST -
Vyberte místnost a počet osob:
Den příjezdu:
Datum odletu:
Jméno a příjmení:*
Email:*
Telefon:
Dospělí:
Ubytování:
Děti od 0 do 3 let:
Země:
Děti od 3 do 16 let:
Zpráva:
Security code:*
Enter security code
* Fields
Location
VZDÁLENOST OD HOTELU
 • Centrum 0 m
 • Moře 30 m
 • Pláž 30 m
 • Obchod 200 m
 • Restaurace 0 m
 • Kavárna 0 m
 • Banka 200 m
 • Bankomat 200 m
 • Poštovní úřad 200 m
 • Směnárna 50 m
 • Lékárna 200 m
 • Nemocnice 200 m
 • Ambulance 200 m
 • Čerpací stanice 2 km
 • Trajektového 200 m
 • Letiště Split 80 km
 • Autobusové nádraží 600 m
 • Železniční stanice 60 km
 • Sportovní centrum 50 m
 • Tenisový kurt 50 m
 • Krytý plavecký bazén 50 m
 • Dětské hřiště 250 m
 • Disko club 100 m
 • Hlavní silnice 100 m
MŮŽETE MÍT ZÁJEM
Makarska hotel on the beach - Hotel Meteor
2-4
1x
Makarska rooms on the beach - Rooms Plaza
2x
1x
Hodnocení a skóre ubytování
VYNIKAJÍCÍ
5 / 5

Hodnocení hostů píší naši zákazníci po pobytu v Hotel Osejava

Čistota a vybavení:
Laskavost majitele:
Spokojenost se službou: