Apartamenty Promajna Chorwacja - przy plaży

Apartamenty Promajna - Riwiera Makarska

Riwiera Makarska Promajna Apartamenty
  • Apartamenty Promajna przy plaży - Apartament Karla S1 S1
dla 3 osób
Studio Apartament KARLA S1 / 30 m2 / 1. piętro / znajduje się blisko morza i plaży centrum Promajna, zdalny dostęp, zaledwie kilka kroków od morza i piaszczystych plaż. Mieszkanie jest całkowicie nowy z potrójnym pokój + kuchnia + klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do internetu. + Łazienka + balkon z widokiem na morze i parking.
Odległość od Morza: 10 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 50 - 88 € za dzień
  • Promajna Chorwacja -  Apartament Karla A5
dla 4 + 1 osób
Apartament KARLA A5 / 60 m2 / 1. piętro / znajduje się blisko morza i plaży centrum Promajna, zdalny dostęp, zaledwie kilka kroków od morza i piaszczystych plaż. Mieszkanie jest całkowicie nowy z 2 podwójne sypialnie + kuchnia + klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu połączenie + 2 łazienki + taras z widokiem na morze i parking.
Odległość od Morza: 10 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 75 - 125 € za dzień
  • Promajna Chorwacja -  Apartament Karla A2
dla 2 + 1 osób
Apartament Karla A2 / 30 m2 / 1. piętro / położony tuż przy plaży, w centrum Promajna pilocie, zaledwie kilka kroków od morza i piaszczystych plaż. Apartament dysponuje podwójnym sypialnia + kuchnia z jadalnią + klimatyzacja + TV SAT + bezprzewodowy dostęp do internetu + łazienka i prywatny parking.

Odległość od Morza: 10 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 37 - 75 € za dzień