Kwatery prywatne Chorwacja - Tucepi apartamenty do wynajęcia

Apartamenty Tučepi - Kwatery prywatne

Apartamenty Tučepi Apartamenty
  • Tucepi apartamenty blisko plaży - Apartamenty Ivo
dla 2 - 6 osób
Apartamenty Ivo / Położony w centrum Tucepi, zdalny dostęp, zaledwie kilka kroków od morza i piaszczystych plaż. Całkowicie nowy z 3 nowoczesne apartamenty z wysokiej jakości, jeden apartament dla 2 + 2 osób oraz 2 apartamenty dla 4 + 2 osób. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartamenty Ivo mają również swój własny parking i garaż z 2 miejscami parkingowymi.
Odległość od Morza: 50 m
Odległość od Plaży: 50 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 55 - 150 za dzień
  • Tucepi apartamenty przy plaży - Apartament Ane
dla 4 + 2 osób
Deluxe Apartament Ane / 100 m2 / 2. piętro / Nowo wybudowany luksusowy apartament mieści się w centralnej części Tucepi, zaledwie 5 metrów od morza i piaszczystej plaży. Apartament posiada 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, 2 łazienki i duży taras z widokiem na morze. Na parterze znajduje się restauracja z szeroką gamą dalmatyńskiej specjalności.
Odległość od Morza: 10 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 120 - 240 € za dzień
  • Apartamenty Tučepi dla 4 osób - Apartament Marko a1
dla 2 + 2 osób
Apartament Marko - A1 / 45 m2 / parter / Nowo wybudowane luksusowe i nowoczesne apartamenty usytuowane w centralnej części Tucepi, zaledwie 1 minutę spacerem od pięknej piaszczystej plaży. W apartamencie znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon, kuchnia, 2 łazienki i 2 balkony. Prywatny parking przed domem.
Odległość od Morza: 100 m
Odległość od Plaży: 100 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 60 - 102 € za dzień
  • Apartamenty Tučepi dla 3-5 osób - Apartament Marko A2
dla 2 + 3 osób
Apartament Marko - A2 / 86 m2 / parter / przestronny i dobrze wyposażony apartament położony w centralnej części Tucepi, zaledwie 1 minutę spacerem od pięknej piaszczystej plaży. W apartamencie znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon, kuchnia, łazienka, duży taras i balkon. Prywatny parking przed domem.
Odległość od Morza: 100 m
Odległość od Plaży: 100 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 60 - 126 € za dzień
  • Tucepi apartamenty dla 4 osób - Apartamenty Mate
dla 2 - 6 osób
Apartamenty Mate / Nowy piękny nowoczesny dom w centrum Tucepi, położony 100 m od pięknej, piaszczystej plaży i przystani. Zbywa z 5 nowoczesnych apartamentów i 1 pokój, 4 apartamenty: dla 2 + 2 osób, jeden apartament dla 4 + 2 osób i 1 pokój dwuosobowy. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartments Mate ma również parking.
Odległość od Morza: 100 m
Odległość od Plaży: 100 m
Odległość do Centrer: 50 m
od 25 - 113 za dzień
dla 2 - 4 osób
Apartamenty Šimić / Nowy piękny nowoczesny dom, położony w południowej części Tucepi obok najpiękniejszej kamienistej plaży na Riwierze Makarskiej. Całkowicie nowy z sześciu nowoczesnych mieszkań o wysokiej jakości. dla 2-4 osób. Apartamenty posiadają własny parking. Z balkonu roztacza się piękny widok na morze i wyspy Hvar i Brac.

Odległość od Morza: 5 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 200 m
od 36 - 120 za dzień
  • Tucepi apartamenty przy plaży  - Apartament Antonela
dla 4 + 1 osób
Apartament Antonela / 80m2 / 4. piętro / Znajduje się w centralnej części Tucepi, zaledwie 5 metrów od morza i pięknej piaszczystej plaży.Apartament posiada dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka i duży taras z widokiem na morze. Na parterze znajduje się restauracja z szerokim wyborem dalmatyńskiej.

Odległość od Morza: 5 m
Odległość od Plaży: 5 m
Odległość do Centrer: 0 m
od 44 - 63 za dzień
  • Tučepi Holiday house with Jacuzzi - House Filipeti
for 4 + 2 persons
Dom FILIPETI / 78 m2 / dom z jacuzzi do wynajmu znajduje się w miejscowości Tučepi Simic, w spokojnej wiosce nad Tučepi u podnóża stoku góry, otoczony przez gaje oliwne, sosny i roślin śródziemnomorskich. zapewnienie prywatności i spokojny wypoczynek. Dom posiada 2 dwuosobowe sypialnie + salon + kuchnia + łazienka / WC. + Balkon i taras z jacuzzi.
Distance to Sea: 1500 m
Distance to the Beach: 1500 m
Distance to the Centrer: 1500 m
od 96 - 192 € za dzień